10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Клей для нарощування вій London VIVIENNE
від 397 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
Професійний клей для нарощування вій. Підходить для майстрів-початківців і практикуючих. London — препарат, який сподобається всім! Поєднує швидку зчіпку (1–2 секунди), високу еластичність навіть після висихання, довгий термін носіння (6–7 тижнів) та мінімальні випаровування. Рідка консистенція дозволяє легко працювати. London рекомендований для початківців, адже висока еластичність дозволяє виправляти помилки. Водночас клей чудово підходить досвідченим майстрам.
| Склад | Alkoxy2-Cyanoacrylate, Ethyl-2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
|---|---|
| Тип нарощування | Для пучкового нарощування |
| Оптимальні умови | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Надійна фіксація штучних вій із натуральними при використанні різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Містить невелику кількість пігменту, після полімеризації клей непомітний на віях. Еластичний і міцний, захищає вії від зсувів та пошкоджень, подовжує термін носіння. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Не вступає в реакцію з клеєм, забезпечує герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполообразну краплю на рівну поверхню. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | новачок |
| швидкість зчеплення | 1–2 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | висока |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| колір | чорний |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей для нарощування вій London VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Професійний клей для нарощування вій. Підходить для майстрів-початківців і практикуючих. London — препарат, який сподобається всім! Поєднує швидку зчіпку (1–2 секунди), високу еластичність навіть після висихання, довгий термін носіння (6–7 тижнів) та мінімальні випаровування. Рідка консистенція дозволяє легко працювати. London рекомендований для початківців, адже висока еластичність дозволяє виправляти помилки. Водночас клей чудово підходить досвідченим майстрам.
| Склад | Alkoxy2-Cyanoacrylate, Ethyl-2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
|---|---|
| Тип нарощування | Для пучкового нарощування |
| Оптимальні умови | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Надійна фіксація штучних вій із натуральними при використанні різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Містить невелику кількість пігменту, після полімеризації клей непомітний на віях. Еластичний і міцний, захищає вії від зсувів та пошкоджень, подовжує термін носіння. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Не вступає в реакцію з клеєм, забезпечує герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполообразну краплю на рівну поверхню. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | новачок |
| швидкість зчеплення | 1–2 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | висока |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| колір | чорний |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей для нарощування вій London VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Швидкість: 2-3 сек (Для новачків)
Носіння: 4-5 тижнів
Рівень: Новачок / Середній
Випаровування: Мінімальні
Об’єм: 5 мл
Відгуки
Відгуків немає, поки що.