10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Клей для нарощування вій New York VIVIENNE
від 441 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
Клей Vivienne New York: мега-швидкий, дуже еластичний і приголомшливий
Новий препарат не дарма носить ім’я яскравого американського мегаполісу — він викликає таке ж велике захоплення.
Переваги клею:
Моментальне зчеплення — 0,5 секунди
Довге носіння — 5–6 тижнів
Відмінна еластичність після висихання
Мінімальні випаровування
Клей має рідку консистенцію, підходить для професійних майстрів із високими вимогами. Якщо ви перфекціоніст-лешмейкер, спробуйте клей New York від Vivienne!
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Правила зберігання клею | У сухому прохолодному місці, уникати потрапляння прямих сонячних променів. |
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для гіпер-об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Містить невелику кількість пігменту, але після полімеризації клей непомітний на віях, що робить його ідеальним для світлих і кольорових вій. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна поліетиленова пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C у темному сухому місці із вологістю до 40 %, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термопакуванні з осушувачем. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | експерт |
| швидкість зчеплення | 0.5 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | низька |
| колір | чорний |
| термін носіння | 5–6 тиж |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей для нарощування вій New York VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Клей Vivienne New York: мега-швидкий, дуже еластичний і приголомшливий
Новий препарат не дарма носить ім’я яскравого американського мегаполісу — він викликає таке ж велике захоплення.
Переваги клею:
Моментальне зчеплення — 0,5 секунди
Довге носіння — 5–6 тижнів
Відмінна еластичність після висихання
Мінімальні випаровування
Клей має рідку консистенцію, підходить для професійних майстрів із високими вимогами. Якщо ви перфекціоніст-лешмейкер, спробуйте клей New York від Vivienne!
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Правила зберігання клею | У сухому прохолодному місці, уникати потрапляння прямих сонячних променів. |
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для гіпер-об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Містить невелику кількість пігменту, але після полімеризації клей непомітний на віях, що робить його ідеальним для світлих і кольорових вій. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна поліетиленова пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C у темному сухому місці із вологістю до 40 %, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термопакуванні з осушувачем. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | експерт |
| швидкість зчеплення | 0.5 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | низька |
| колір | чорний |
| термін носіння | 5–6 тиж |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей для нарощування вій New York VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Швидкість: 1-2 сек (для досвідчених)
Носіння: 5-6 тижнів
Випаровування: Мінімальні (комфортний)
Колір: Чорний
Об’єм: 5 мл
Відгуки
Відгуків немає, поки що.