10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Є в наявності
441 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, 2-Ethoxyethyl-2-Cyano-2-Propenoat, Polymethyl Methacrylat, Hydroquinone, Carbon Black |
|---|---|
| Вид нарощування | Для класичного та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови приміщення | Вологість 40-70%, t = 20-24 ° C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців з дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1-2 місяці, за дотримання умов зберігання та використання |
| Призначення | Для надійної фіксації штучних вій з натуральними в різних техніках |
| Формат упаковки | Круглий поліетиленовий флакон чорного кольору з тонким носиком. |
| Переваги упаковки | Компактний поліетиленовий флакон, який не вступає в реакцію з клеєм, забезпечує надійне зберігання препарату. За допомогою тонкого носика зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. Флакон закручується гвинтовою кришкою, забезпечуючи герметичність, і виключає можливість попадання вологи з повітря всередину флакона і, відповідно, запобігає полімерізації |
| Правила роботи | Очистити вії пінкою. Обробити прикореневу зону знежирювачем та, за необхідності, праймером. Збовтати флакон із клеєм. Нанести краплю клею на камінь чи іншу поверхню. Виділити натуральну вію пінцетом. Вигнутим пінцетом зняти зі стрічки штучну вію, набрати на її основу клей. Швидко піднести штучну вію та з’єднати з основою натуральної. Кожні 20 хвилин оновлювати краплю клею. Стару краплю нейтралізувати гасником. |
| Запобіжні заходи | Уникати попадання в очі. Наносити з відступом 0,3-0,5 см від зони зростання вій |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24°C та вологості до 40%, у сухому та темному місці, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після розтину рекомендуємо помістити клей у герметичний термопакет із осушувачем. |
| категорія майстрів | просунутий |
|---|---|
| кількість процедур | 14–29 |
| кількість крапель | 75-80 |
| об'єм | 3 мл |
| швидкість зчеплення | 1 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| робочі умови | вологість 40–70%, температура 20–24°C |
| колір | чорний |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей Star, LASH SECRET, 3 мл
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, 2-Ethoxyethyl-2-Cyano-2-Propenoat, Polymethyl Methacrylat, Hydroquinone, Carbon Black |
|---|---|
| Вид нарощування | Для класичного та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови приміщення | Вологість 40-70%, t = 20-24 ° C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців з дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1-2 місяці, за дотримання умов зберігання та використання |
| Призначення | Для надійної фіксації штучних вій з натуральними в різних техніках |
| Формат упаковки | Круглий поліетиленовий флакон чорного кольору з тонким носиком. |
| Переваги упаковки | Компактний поліетиленовий флакон, який не вступає в реакцію з клеєм, забезпечує надійне зберігання препарату. За допомогою тонкого носика зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. Флакон закручується гвинтовою кришкою, забезпечуючи герметичність, і виключає можливість попадання вологи з повітря всередину флакона і, відповідно, запобігає полімерізації |
| Правила роботи | Очистити вії пінкою. Обробити прикореневу зону знежирювачем та, за необхідності, праймером. Збовтати флакон із клеєм. Нанести краплю клею на камінь чи іншу поверхню. Виділити натуральну вію пінцетом. Вигнутим пінцетом зняти зі стрічки штучну вію, набрати на її основу клей. Швидко піднести штучну вію та з’єднати з основою натуральної. Кожні 20 хвилин оновлювати краплю клею. Стару краплю нейтралізувати гасником. |
| Запобіжні заходи | Уникати попадання в очі. Наносити з відступом 0,3-0,5 см від зони зростання вій |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24°C та вологості до 40%, у сухому та темному місці, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після розтину рекомендуємо помістити клей у герметичний термопакет із осушувачем. |
| категорія майстрів | просунутий |
|---|---|
| кількість процедур | 14–29 |
| кількість крапель | 75-80 |
| об'єм | 3 мл |
| швидкість зчеплення | 1 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| робочі умови | вологість 40–70%, температура 20–24°C |
| колір | чорний |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей Star, LASH SECRET, 3 мл
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Клей з високою еластичністю і швидкою адгезією відмінно підходить для всіх видів нарощування.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.