Цей пінцет спеціально розроблений для різних типів об’ємного нарощування, зокрема для роботи у проблемних зонах — у внутрішніх куточках очей. Ідеальне заточування та особлива форма робочої поверхні роблять процес нарощування більш зручним, а результат — якісним. Оптимальна жорсткість затиску дозволяє пінцету легко утримувати вії, не деформуючи їх.
Завдяки надміцній загартованій сталі інструмент довго не потребує заточування та прослужить без відколів багато років. Пінцет легко очищується від клею, хімічно стійкий до дезінфікуючих засобів і витримує високі температури під час стерилізації.
Рекомендації щодо використання та зберігання пінцета
-
Зберігати інструмент у сухому місці. Якщо на пінцет потрапила вода, його потрібно витерти насухо.
-
Переносити та зберігати у силіконовому наконечнику і чохлі.
-
Берегти від падінь та ударів, щоб уникнути деформації кінчиків пінцета.
-
Стерилізувати після кожного використання.
-
Заборонено використовувати абразивні та металеві інструменти для очищення пінцета.
-
Дезінфікувати інструмент суворо за інструкцією. Під час стерилізації у сухожарі чи автоклаві не перевищувати максимально допустиму температуру. Починати роботу лише після повного охолодження інструмента у сухожарі/автоклаві.
-
Для більш тривалого використання рекомендується точити інструмент у спеціаліста кожні 3–6 місяців.
Спосіб застосування
-
Прямим пінцетом відокремити натуральну вію від війного ряду.
-
Підготовленим до роботи вигнутим пінцетом зняти одну або кілька вій, а у разі об’ємного нарощування сформувати пучок.
-
Занурити одиничну вію або пучок у краплю клею та прикріпити до натуральної вії.
-
Дочекатися висихання клею.
-
Повторити.
| Види нарощування | усі види нарощування |
|---|---|
| Тип пінцета | пінцет для нарощування вій |
| Форма | міні L |
| Колір | металік |
| Серія | VIVIENNE |
| Матеріал | корозійностійка жаротривка сталь |
| Жорсткість | м’яка |
| Поверхня | шліфована / матова |
| Параметри ручки | довжина — 11,4 ± 1 мм вигляд — пряма ширина — 1,2 мм ± 1 мм |
| Параметри робочої зони | довжина — 0,6 см ± 1 мм вигляд — міні L ступінь розкриття — 0,65 мм ± 1 мм |
| Параметри шиї | вигнута |
| Вага | 15 г |
| Загальна довжина | 11,4 см |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | для проведення процедури нарощування вій |
| Формат пакування | пінцет у спеціальному м’якому та легкому футлярі чорного кольору. |
| Переваги пакування | Виготовлений із високоякісних міцних матеріалів, тому служить довгий час, витримує значні механічні навантаження та не впливає на полірування й гостроту пінцета. Інструмент легко діставати й класти у футляр, він не випадає і не ковзає всередині аксесуара. |
| Запобіжні заходи | Оберігати від ударів і механічних пошкоджень. Після кожного використання стерилізувати та дезінфікувати. Залишки клею видаляти з поверхні пінцета за допомогою рідкого ремувера, не застосовуючи механічне очищення. Кожні пів року проводити профілактичне заточування пінцетів. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати в сухому місці з ковпачком на робочій поверхні та зафіксованим у професійному пеналі, чохлі або футлярі. |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.