10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Є в наявності
375 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
J’adore
Мега-швидкий, дуже еластичний клей для професійних майстрів від Lash Secret. J’adore поєднує всі переваги елітного засобу з приємною ціною. Ідеальний для досвідчених майстрів: швидкість зчеплення 1 секунда робить роботу комфортною для всіх типів нарощування, включно з найсміливішими гіпероб’ємами. Середня еластичність оптимальна для нарощування, яке тримає форму та стійко переносить механічні пошкодження. Нарощування з J’adore носяться до 6–7 тижнів.
Природний чорний колір робить клей невидимим на віях. Консистенція дозволяє щільно огортати ніжку вії або пучка, надійно фіксувати їх до натуральної вії, але не стікати і не збиратися в краплю. Випари клею мінімальні, майже не відчуваються клієнтом чи майстром.
| Склад | Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Carbon Black |
|---|---|
| Тип нарощування | Для пучкового та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Надійна фіксація штучних вій із натуральними при використанні різних технік нарощування |
| Переваги продукту | Ідеальний для досвідчених майстрів, швидкість фіксації 1 секунда робить його комфортним для будь-яких нарощувань, у тому числі гіпероб’ємів |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка білого кольору із тонким носиком |
| Переваги паковання | Не вступає в реакцію із клеєм, герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню |
| категорія майстрів | просунутий |
|---|---|
| об'єм | 3 мл |
| кількість процедур | 14–29 |
| кількість крапель | 75-80 |
| швидкість зчеплення | 1 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| колір | чорний |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей Jadore, LASH SECRET
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
J’adore
Мега-швидкий, дуже еластичний клей для професійних майстрів від Lash Secret. J’adore поєднує всі переваги елітного засобу з приємною ціною. Ідеальний для досвідчених майстрів: швидкість зчеплення 1 секунда робить роботу комфортною для всіх типів нарощування, включно з найсміливішими гіпероб’ємами. Середня еластичність оптимальна для нарощування, яке тримає форму та стійко переносить механічні пошкодження. Нарощування з J’adore носяться до 6–7 тижнів.
Природний чорний колір робить клей невидимим на віях. Консистенція дозволяє щільно огортати ніжку вії або пучка, надійно фіксувати їх до натуральної вії, але не стікати і не збиратися в краплю. Випари клею мінімальні, майже не відчуваються клієнтом чи майстром.
| Склад | Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Carbon Black |
|---|---|
| Тип нарощування | Для пучкового та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Надійна фіксація штучних вій із натуральними при використанні різних технік нарощування |
| Переваги продукту | Ідеальний для досвідчених майстрів, швидкість фіксації 1 секунда робить його комфортним для будь-яких нарощувань, у тому числі гіпероб’ємів |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка білого кольору із тонким носиком |
| Переваги паковання | Не вступає в реакцію із клеєм, герметичне зберігання. Тонкий носик дозволяє наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню |
| категорія майстрів | просунутий |
|---|---|
| об'єм | 3 мл |
| кількість процедур | 14–29 |
| кількість крапель | 75-80 |
| швидкість зчеплення | 1 с |
| консистенція | рідка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 6–7 тиж |
| колір | чорний |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей Jadore, LASH SECRET
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Швидкий клей середньої еластичності, оптимальний для професійних майстрів.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.