10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Клей для нарощування вій Paris VIVIENNE
від 419 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
Клей Paris: миттєве зчеплення для професійних майстрів
Клей Paris — знахідка для майстрів, які люблять об’ємне нарощування! Цей препарат має всі характеристики, які хочуть бачити лешмейкери.
Перевага клею в його миттєвому зчепленні — всього 0,5 секунди. Консистенція дозволяє легко працювати навіть із найтоншими віями.
Крім того, клей практично не має запаху та випарів. Вії, нарощені таким клеєм, відрізняються максимально тривалим терміном носіння.
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Правила зберігання клею | У сухому прохолодному місці, уникати потрапляння прямих сонячних променів. |
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для гіпер-об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Клей середньої швидкості, що полегшує адаптацію до незначних змін температури та вологості. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує надійне герметичне зберігання. За допомогою тонкого носику зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C, у темному сухому місці із вологістю до 40 %, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термопакуванні з осушувачем. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | просунутий |
| швидкість зчеплення | 0.5–1 с |
| консистенція | слабов’язка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 7–8 тиж |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей для нарощування вій Paris VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Клей Paris: миттєве зчеплення для професійних майстрів
Клей Paris — знахідка для майстрів, які люблять об’ємне нарощування! Цей препарат має всі характеристики, які хочуть бачити лешмейкери.
Перевага клею в його миттєвому зчепленні — всього 0,5 секунди. Консистенція дозволяє легко працювати навіть із найтоншими віями.
Крім того, клей практично не має запаху та випарів. Вії, нарощені таким клеєм, відрізняються максимально тривалим терміном носіння.
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Правила зберігання клею | У сухому прохолодному місці, уникати потрапляння прямих сонячних променів. |
| Склад | Ethyl-2-Cyanoacrylate, Alkoxy2-Cyanoacrylate, Polymethyl Metancrylate, Hydroquinone, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для гіпер-об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–60 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності у закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування. |
| Переваги продукту | Клей середньої швидкості, що полегшує адаптацію до незначних змін температури та вологості. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує надійне герметичне зберігання. За допомогою тонкого носику зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C, у темному сухому місці із вологістю до 40 %, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термопакуванні з осушувачем. |
| об'єм | 3 мл, 5 мл |
|---|---|
| категорія майстрів | просунутий |
| швидкість зчеплення | 0.5–1 с |
| консистенція | слабов’язка |
| еластичність | середня |
| термін носіння | 7–8 тиж |
| робочі умови | вологість 40–60%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей для нарощування вій Paris VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Швидкість: 1-2 сек (для досвідчених)
Носіння: 5-6 тижнів
Рівень: Середній / Профі
Випаровування: Мінімальні
Об’єм: 5 мл
Відгуки
Відгуків немає, поки що.