10 осіб придбали цей товар на цьому тижні
Є в наявності
Є в наявності
1323 грн
Новою Поштою (відділення, адресна доставка), міжнародна доставка.
На розрахунковий рахунок
Повернення товару або грошових коштів можливе протягом 14 днів від часу придбання. Повернений продукт приймається назад тільки після проведення необхідної експертизи, яка доведе невідповідність товару заявленій якості або стану.
Клей Space: космос нових можливостей
Цей клей полімеризується лише за 0,5 секунди. Через миттєве зчеплення випаровування клею мінімальні і майже не відчуваються ні клієнтом, ні майстром.
Висока еластичність Space робить нарощування дуже стійким до механічних пошкоджень та продовжує його життя до 6–8 тижнів.
Завдяки природному чорному кольору клей невидимий на віях. Оптимальна консистенція дозволяє добре облакувати ніжку одиничної вії або пучка та надійно прикріплювати їх до натуральної вії. Клей не збирається в краплю і не псує нарощування.
Клей Space дуже економічний: однієї упаковки вистачає на 44–45 процедур.
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Склад | Ethyl 3,3-Bis(methylthio)-2-cyanoacrylate, N-butyl-2-cyanacrylate, Polymethyl Metancrylate, Methacryloxy sulpholane, Propionic Acid, Citric Acid, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для повійного та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–70 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування вій. |
| Переваги продукту | Один із найшвидших клеїв, ідеальний для майстрів із великим досвідом, у яких процедура нарощування вій відпрацьована до автоматизму. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна поліетиленова пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує надійне герметичне зберігання засобу. За допомогою тонкого носику зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C, у темному сухому місці із вологістю до 40%, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термоупаковці із осушувачем. |
| категорія майстрів | експерт |
|---|---|
| кількість процедур | 22–44 |
| кількість крапель | 125-135 |
| об'єм | 5 мл |
| швидкість зчеплення | 0.5 с |
| консистенція | середньов’язка |
| еластичність | висока |
| термін носіння | 6–8 тиж |
| робочі умови | вологість 40–70%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Умови купівлі Клей для нарощування вій Space VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Клей Space: космос нових можливостей
Цей клей полімеризується лише за 0,5 секунди. Через миттєве зчеплення випаровування клею мінімальні і майже не відчуваються ні клієнтом, ні майстром.
Висока еластичність Space робить нарощування дуже стійким до механічних пошкоджень та продовжує його життя до 6–8 тижнів.
Завдяки природному чорному кольору клей невидимий на віях. Оптимальна консистенція дозволяє добре облакувати ніжку одиничної вії або пучка та надійно прикріплювати їх до натуральної вії. Клей не збирається в краплю і не псує нарощування.
Клей Space дуже економічний: однієї упаковки вистачає на 44–45 процедур.
| Правила роботи з клеєм |
|
|---|---|
| Склад | Ethyl 3,3-Bis(methylthio)-2-cyanoacrylate, N-butyl-2-cyanacrylate, Polymethyl Metancrylate, Methacryloxy sulpholane, Propionic Acid, Citric Acid, Carbon Black |
| Тип нарощування | Для повійного та об’ємного нарощування |
| Оптимальні умови у приміщенні | Вологість 40–70 %, t = 20–24 °C |
| Термін придатності в закритому вигляді | 6 місяців від дати виробництва |
| Термін придатності у відкритому вигляді | 1–2 місяці, якщо дотримуються умови зберігання та правила використання |
| Країна бренду | Україна |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Застосування | Для надійної фіксації штучних вій із натуральними під час використання різних технік нарощування вій. |
| Переваги продукту | Один із найшвидших клеїв, ідеальний для майстрів із великим досвідом, у яких процедура нарощування вій відпрацьована до автоматизму. |
| Формат паковання | Кругла поліетиленова пляшечка чорного кольору із тонким носиком. |
| Переваги паковання | Компактна поліетиленова пляшечка, яка не вступає в реакцію із клеєм і забезпечує надійне герметичне зберігання засобу. За допомогою тонкого носику зручно наносити куполоподібну краплю на рівну поверхню. |
| Засоби безпеки | Уникати потрапляння в очі. Наносити з відступом 0,3–0,5 см від кореня вії. |
| Правила та умови зберігання | Зберігати при температурі від +12 до +24 °C, у темному сухому місці із вологістю до 40%, далеко від сонячних променів та нагрівальних приладів. Після відкриття пляшечки рекомендується зберігати клей у герметичному термоупаковці із осушувачем. |
| категорія майстрів | експерт |
|---|---|
| кількість процедур | 22–44 |
| кількість крапель | 125-135 |
| об'єм | 5 мл |
| швидкість зчеплення | 0.5 с |
| консистенція | середньов’язка |
| еластичність | висока |
| термін носіння | 6–8 тиж |
| робочі умови | вологість 40–70%, температура 20–24°C |
| країна бренду | Україна |
| країна виробник | Південна Корея |
Відгуків немає, поки що.
Умови купівлі Клей для нарощування вій Space VIVIENNE
Відправлення замовлень здійснюється кількома способами:
Відправлення товарів зі складу здійснюється з понеділка по пʼятницю. Замовлення відправляються до всіх відділень Нової Пошти на території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.
У середньому надходження посилки займає 1-3 дні. Під час оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами дату відправлення.
Послуга передбачає термін зберігання посилки у відділенні Нової пошти до 5 днів від дня надходження відправлення до відділення Одержувача. Після 5 днів зберігання, відбувається автоматичне повернення замовлення, яке зберігалося у відділенні Нової пошти. Якщо Вам необхідно збільшити термін зберігання посилки, повідомте про це нашого менеджера під час оформлення замовлення, або протягом 5-ти денного терміну зберігання: за номером +38 (093) 49-49-901.
За допомогою внутрішнього сервісу Нової Пошти Ви можете відстежити Ваше замовлення на сайті.
Умови, терміни, вартість надсилання товару в інші країни нашої продукції ІНДИВІДУАЛЬНІ. Для отримання інформації Вам необхідно зв’язатися із менеджером.
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться




Введіть ім’я користувача або адресу пошти, яку ви вказували під час реєстрації, на цю адресу відправимо новий пароль.
Опишіть питання, і ми повернемося з відповіддю у робочий час.
Швидкість: 0.5 – 1 сек (Миттєва)
Носіння: 7-8 тижнів
Рівень: Тільки PRO (Дуже швидкий)
Випаровування: Мінімальні
Об’єм: 5 мл
Відгуки
Відгуків немає, поки що.